Český pohár v běhu na 100m přinesl našim dorostencům nové výzvy a zkušenosti

07.08.2023

Členové dorosteneckého družstva mladých hasičů z našeho sboru nezahálejí ani v období letních prázdnin. Nad rámec soutěží v našem okrese se rozhodli zapojit do seriálu závodů Českého poháru v běhu na 100 metrů s překážkami, konkrétně do dvou závodů konaných v Bludově a Kamenci u Poličky. Pro všechny naše sportovce se jednalo o premiéru na takovém typu soutěže.

Ve kategorii dorostenek nás zastupovali - Bára Bímová, Jana Novotná, Ema a Lenka Konhefrovi. V dorostencích naše družstvo mělo zatím pouze jednoho zástupce, a to Honzu Čížka. Všichni naši závodníci získali spoustu nových zkušeností a měli možnost poměřit své výkony s nejlepšími závodníky z celé republiky a i ze zahraničí. Každý takový závod má pro naše sportovce přínos v podobě zlepšování osobních rekordů, a tak plánujeme naše závodníky v této snaze dále podporovat a v příštím roce se zúčastnit celé série Českého poháru.