Hasičské čarodějnice jsou zpět!

12.04.2022

Tradiční Hasičské čarodějnice Na špičce v Nymburce pořádají po dvouleté pauze opět Hasiči Nymburk společně s agenturou Krejčíka Honzy za velké podpory města Nymburka a za pomoci Technických služeb Nymburk. Každá účastnice sletu čarodějnic je povinna před letem projít technickou kontrolou s koštětem. Krejčík Honza asi připravil Čarodějnickou abecedu slušného chování a jako hosty na vystoupení a zapálení ohně pozval dvě pražské muzikálové zpěvačky, jmenují se Adéla Wegschmiedová, Dessi Veverková, které zazpívají hity ze slavného amerického muzikálu Wicked - Čarodějky. Nakonec slavnostně společně zapálí oheň. Občerstvení je samozřejmě zajištěno, akce je vhodná pro celé rodiny děti i dospělé. Velké poděkování patří firmě Havetrans, která nám každým rokem dodává jeviště v podobě velkého kamionu.

Začátek akce je od 16:30, vstup zdarma!